Завантажити ще

У Маріуполі українські захисники розгромили склад із боєприпасами росіян

Вибухи в Маріуполі, які прогриміли 24 лютого, були пов'язані зі знищенням Збройними силами України складу з боєприпасами росіян. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у своєму Телеграм-каналі.

- Наслідки Маріупольської бавовни вчора. Після "покарання небесного". Група Маріупольського Опору підтверджує мінус склад БК по яскравій пожежі в районі Новоселівки Центрального району та саундтреку детонації снарядів. Русня, що з хлібом?, - йдеться у повідомленні.

Також радник градоначальника опублікував відео. На ньому видно яскраві спалахи вибухів, які прогриміли на ворожому складі.

Про вибухи у Маріуполі місцеві жителі повідомляють з початку цього тижня. 23 лютого пролунали потужні вибухи у районі металургійного комбінату ім. Ілліча. Проросійські Телеграм-канали почали розганяти в мережі паніку, побоюючись, що українські захисники завдають ударів по місту. У ОК "Південь" заявили, що напрямок тимчасово окупованого Маріуполя більше не є абсолютно недосяжним для українських захисників.