Завантажити ще

У Києві блогер привласнив 340 тисяч гривень донатів для ЗСУ

У Києві блогер привласнив 340 тисяч гривень донатів для ЗСУ
Фото: kyiv.gp.gov.ua

У Києві правоохоронці викрили блогера, який систематично виводив кошти, зібрані на потреби української армії, на свій рахунок. В цілому він заволодів 340 тисячами гривень донатів, повідомили у пресслужбі Київської міської прокуратури.

Наразі правоохоронці вже повідомили про підозру затриманому. Його звинувачують у шахрайському заволодінні коштами, зібраними для потреб Збройних сил України.  

За даними правоохоронців, підозрюваний мав особистий обліковий запис для ведення прямих ефірів на популярному сайті, створеному для збору коштів для ЗСУ. Він дізнався про вразливість програмного забезпечення цього сайту і вирішив скористатися цим у власних інтересах.

Отримавши несанкціонований доступ до віртуального гаманця сайту, він почав систематично виводити кошти, зібрані громадянами з усього світу на потреби української армії, на свій рахунок. В цілому фігурант заволодів 340 тисячами грн донатів.

Під час обшуку за його місцем проживання вилучено носії інформації, що підтверджують протиправну діяльність, та гроші, отримані злочинним шляхом.

Раніше повідомлялось, що в Києві затримали проросійського блогера, який ховався у монастирі УПЦ МП. За даними «УКраїнської правди», мова йде про Дмитра Скворцова.