2 червня
Завантажити ще

Українські рятувальники та їхні службові собаки повернулися із зони землетрусу в Туреччині

Українські рятувальники та їхні службові собаки повернулися із зони землетрусу в Туреччині
Фото: t.me/mvs_ukraine

Загін рятувальників Держслужби з надзвичайних ситуацій разом зі своїми службовими собаками завершив участь у рятувальній місії у зоні руйнівного землетрусу в Туреччині. Про це повідомляє МВС України.

- Понад тиждень українські рятувальники працювали на місці потужного землетрусу в Туреччині. Поїхали не одні, а зі своїми вірними помічниками – службовими собаками. Адже коли потрібно знайти людину під завалом, саме вони першими можуть відчути постраждалого під тоннами будівельних конструкцій, – розповіли у відомстві.

Рятувальники кажуть, що собаки ДСНС вже неодноразово доводили свій професіоналізм у критичних ситуаціях. А тому до Туреччини відправили найдосвідченіших чотирилапих, які від початку широкомасштабного вторгнення росіян на територію України неодноразово залучалися до пошуку людей під завалами. Так, вихованці Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС Мілка, Хан, Джесс, Чак та Леді працювали на місцях ракетних ударів у Сумській, Миколаївській, Дніпропетровській областях. Вони шукали серед завалів і тонни уламків людей, які опинилися під завалами внаслідок ворожого обстрілу.

Фото
Фото
22 Лютого13:49