Завантажити ще

На окупованих територіях штрафують батьків, діти яких не навчаються у російських школах

На окупованих територіях штрафують батьків, діти яких не навчаються у російських школах
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські діти, які знаходяться на окупованих територіях, продовжують навчатись у школах у дистанційному форматі. Росіяни намагаються перешкодити цьому й почали штрафувати їхніх батьків. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

- Росіяни намагаються силою припинити це та загнати школярів до осередків пропаганди, - розповіли у Центрі. - На тимчасово окупованих територіях створили "комісії у справах неповнолітніх", які за допомогою фейкових "судів" виписують батькам штрафи за навчання дітей в українських школах.

"Комісії" влаштовують рейди, особливо за місцями проживання дітей, які пропускають  заняття у "російських школах". Під час перевірок російські окупанти приділяють увагу ноутбукам, планшетам, по яких може здійснюватися навчання дітей.

У ЦНС наголосили, що російські "школи" на окупованих територіях мають суто пропагандистський характер, і саме тому загарбникам важливо обмежити доступ дітей до освіти. У школах проводиться русифікація дітей, нав'язування світогляду Кремля та його бачення історії.