5 червня
Завантажити ще

У Туреччині через 178 годин після землетрусу з-під завалів врятували 6-річну дівчинку

У Туреччині через 178 годин після землетрусу з-під завалів врятували 6-річну дівчинку
Фото: aa.com.tr

У турецькій провінції Адияман рятувальники через 178 годин після землетрусу знайшли живу дитину. Дівчинку на ім'я Мірай витягли з-під завалів зруйнованого будинку. Про це повідомляє Anadolu.

- Радісна звістка прийшла з кварталу Аліташ, де під час пошуку тих, хто вижив в одному з зруйнованих будинків, визволили дитину. Мірай доправили до лікарні, – розповіли в агентстві.

Дитину терміново доправили до лікарні. Фото: aa.com.tr

Дитину терміново доправили до лікарні. Фото: aa.com.tr

Жертвами двох потужних землетрусів у Туреччині 6 лютого станом на ранок 13 лютого стали вже щонайменше 31 643 особи, інформує Управління боротьби зі стихійними лихами та надзвичайними ситуаціями (AFAD) при уряді Туреччини. 158 165 постраждалих від стихійного лиха було евакуйовано з регіону.

До пошуково-рятувальних робіт залучено 238,5 тис. осіб, десятки літаків і гелікоптерів, сотні автомобілів та іншої техніки. Також у зоні лиха організовано гаряче харчування, працює група психологічної підтримки під час стихійних лих.

У Сирії, яка постраждала від землетрусу одночасно з Туреччиною, загинуло 4500 людей, повідомляє Al Jazeera. Таким чином, загальна кількість жертв землетрусів у Сирії та Туреччині перевищила 36 тисяч.