Завантажити ще

Залужний про ситуацію на фронті: ЗСУ тримають Бахмут під контролем

Залужний про ситуацію на фронті: ЗСУ тримають Бахмут під контролем
Фото: facebook.com/CinCAFU

Незважаючи на постійний тиск ворога, військові ЗСУ продовжують утримувати Бахмут під контролем. Про це повідомляє Telegram-канал головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

– провів переговори з головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Ми обговорили перебіг бойових дій. Найбільш напружена ситуація сьогодні на Донецькому напрямку, там противник робить щодня до 50 атак, - наголосив головнокомандувач.

Він також повідомив, що зараз запеклі бої також тривають і в районі Вугледара та Мар'їнки. Хоч запевнив, що українські військові надійно тримають оборону на цих напрямках.

– На деяких ділянках фронту нам вдалося відновити раніше втрачені позиції та закріпитися там. Незважаючи на постійний тиск ворога, ми продовжуємо утримувати під контролем Бахмут і вживаємо заходів щодо стабілізації лінії фронту навколо цього міста, - наголосив Залужний.

За його словами, запорука успіху на полі бою – ефективна вогнева поразка. А це у свою чергу потребує відповідної кількості озброєння та боєприпасів.