Завантажити ще

Посольство в Туреччині вже евакуювало 12 українців із зони лиха

Посольство в Туреччині вже евакуювало 12 українців із зони лиха
Фото: .aa.com.tr

Посольству України в Туреччині вже вдалося організувати виїзд 12 громадян України із зони землетрусів. Про це у коментарі Укрінформу  заявив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар.

- У нас є запит на евакуацію та допомогу близько 62 осіб. Вчора 12 людей удалося вивезти за допомогою наших колег, знайомих, які там мали транспорт. На сьогоднішній день встановлено зв'язок із 96 особами, громадянами України. Зараз ми чекаємо на інформацію ще по 22, - розповів український дипломат.

Він додав, що українські консули вже виїхали до провінції Хатай. Вони везуть гуманітарну допомогу, також будуть готові евакуювати наших громадян у безпечніші провінції.

– Є інформація, що до п'яти громадян України можуть перебувати під завалами. Але я гадаю, що це дуже попередня інформація. І ми знатимемо це пізніше, коли перевірять місця проживання українців, – резюмував чиновник.

Найбільший з 1939 року землетрус у Туреччині магнітудою 7,7 стався 6 лютого у південно-східній частині країни, епіцентр перебував у провінції Кахраманмараш. За ним було ще кілька серій поштовхів, які тривали 7 лютого. На даний момент кількість жертв землетрусів у Туреччині збільшилася до 17 406 осіб.