Завантажити ще

Землетруси у Туреччині: українцям, яких вважали загиблими, вдалося вижити

Землетруси у Туреччині: українцям, яких вважали загиблими, вдалося вижити
Фото: REUTERS

У турецькому Хатаї під завалами знайшли живими двох громадян України, яких раніше оголосили загиблими внаслідок землетрусу. Про це повідомив у своєму Фейсбуці посол України у Туреччині Василій Боднар.

- Громадяни України – живі! На щастя, за перевіреною інформацією, двох громадян України, які вважалися загиблими в турецькому місті Хатай, було врятовано з-під руїн будинку. Слава Господу Богу!, – повідомив Боднар.

Про стан урятованих українців посол не уточнив. Всі деталі він пообіцяв повідомити пізніше. Таким чином, серед жертв землетрусів у Туреччині громадян України немає.

Йдеться про катастрофу, яка обрушилася на Туреччину 6 та 7 лютого - у країні сталося кілька потужних землетрусів, магнітуда яких сягала понад 7 балів. В результаті низка міст зазнала значних руйнувань, рятувальники продовжують пошукові операції. Кількість загиблих вже зросла до 4 544 людей, ще 26 721 отримали поранення. Серед тих, хто постраждав, - четверо громадян України. Підземні поштовхи були зафіксовані й у сусідній державі – у Сирії. Там загинули щонайменше 1356 людей і понад 3419 постраждали.