Завантажити ще

Жертвами землетрусу в Туреччині стали двоє українців, ще четверо - поранені

Жертвами землетрусу в Туреччині стали двоє українців, ще четверо - поранені
Фото: REUTERS

Міністерство закордонних справ встановлює інформацію про українців, які перебували у Туреччині на момент землетрусів. Вже відомо про загибель двох людей та чотирьох постраждалих наших громадян. Про це повідомив у своєму фейсбуці речник відомства Олег Ніколенко.

- Внаслідок землетрусу, ймовірно, загинули двоє громадян України. Посольство наразі перевіряє цю інформацію та вживає заходів щодо встановлення осіб загиблих. Відомо також про 4 постраждалих українців. Вони отримали легкі тілесні ушкодження, загрози їхньому життю немає, госпіталізації вони не потребують, - йдеться у повідомленні.

За його словами, постраждалі забезпечені тимчасовим житлом та продуктами харчування. Загалом українські дипломати вже розшукали 38 українців, які перебували в епіцентрах землетрусів.

– Дипломати вже розшукали 38 громадян, взаємодіють із турецькими рятувальними службами для пошуку інших 19 українців, які не виходять на зв'язок. МЗС готується відправити українських консулів до міста Газіантепу. Дипломати посольства зможуть прибути до зони стихійного лиха, як тільки-но дозволить ситуація на тлі оголошеного режиму надзвичайного стану в Туреччині, - наголосив речник МЗС.

Як зазначив Ніколенко, українські дипломати надаватимуть нашим співвітчизникам усю необхідну допомогу. Людям доставлять теплий одяг та предмети першої необхідності. Також посольство планує вивезти своїм автотранспортом українців, які виявлять бажання переїхати до інших регіонів Туреччини.

Землетруси охопили Туреччину 6 та 7 лютого. В епіцентрі опинився південь країни - регіони поблизу кордону із Сирією. За офіційними даними, у Туреччині вже загинули 3549 людей, ще 22 тисячі - отримали поранення. Також щонайменше 1356 людей стали жертвами підземних поштовхів у Сирії. Ще понад 3419 - дістали поранення.