Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

В Одесі знайшли мертвим онука засновника ринку «Сьомий кілометр»

В Одесі знайшли мертвим онука засновника ринку «Сьомий кілометр»
Фото: t.me/insiderUKR/48936

В Одесі на Трасі здоров'я вранці у понеділок, 23 січня, було знайдено тіло чоловіка, якого, як повідомляють місцеві видання, впізнали як Віктора Добрянського-молодшого, онука засновника промтоварного ринку "Сьомий кілометр".

За інформацією одеських ЗМІ із посиланням на джерела у прокуратурі, напередодні своєї загибелі бізнесмен відпочивав у сауні, звідки пішов у спідній білизні та кросівках. Про причини його смерті не повідомляється, проводяться слідчі дії.

Про загиблого відомо, що він з літа минулого року перебував у розшуку у справі про протиправне заволодіння майном підприємства, легалізацію (відмивання) майна, отриманого злочинним шляхом, та підробку реєстраційних документів. Сферою його інтересів була компанія «Віктор Д», яка є власником ринку «Сьомий кілометр». Підробивши договір купівлі-продажу компанії, Добрянський-молодший став її співвласником, тоді як власником фірми була його мати.

Наразі ринок належить іншому одеському підприємцю - Володимиру Галантернику, який також ховається від правоохоронних органів за кордоном. Галантерника підозрюють у створенні та керівництві злочинною групою, до якої входили, за версією слідства, мер Одеси Труханов, депутати та посадовці міськради.

Ринок «Сьомий кілометр» було засновано у 1989 році під Одесою бізнесменом Віктором Добрянським, який помер у 2013 році.