Завантажити ще

Ракетний удар по Краматорську: постраждали школа та дитсадок, відомо про одного загиблого

Ракетний удар по Краматорську: постраждали школа та дитсадок, відомо про одного загиблого
Фото: t.me/pavlokyrylenko_donoda

Російські війська 20 січня завдали трьох ракетних ударів по Краматорську. Метою ворога були виключно цивільні об'єкти, зараз відомо про одного загиблого. Про це розповів голова Донецької ОВА Павло Кириленко в ефірі телемарафону.

- Усього було три удари, вони завдані виключно по цивільній інфраструктурі. Поруч дитячий садок, одна зі шкіл та приватна установа, профілакторій. Також частково пошкоджені багатоквартирні будинки, що знаходяться поруч. Зараз підраховуються збитки та надається вся необхідна допомога людям. Є підтвердження про одного загиблого, – розповів Кириленко.

Він додав, що дітей та вихователів з постраждалого дитячого садка було раніше переміщено в інші міста. У такий спосіб жахливих наслідків вдалося уникнути. Глава ОВА також додав, що зараз вся система освіти, у тому числі й дошкільної, переведена в режим онлайн. Це пов'язано, перш за все, з безпекою дітей та педагогів, оскільки Краматорськ, а також інші міста Донеччини перебувають під постійними обстрілами з боку росіян.