5 червня
Завантажити ще

Лікар про стан постраждалих у Броварах: Сильні опіки, струси і травми

Лікар про стан постраждалих у Броварах: Сильні опіки, струси і травми
Фото: t.me/kievreal1

Постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах надають допомогу у районній лікарні, а також в опіковому центрі Києва. Про це повідомив головний лікар Броварської районної лікарні Валентин Багнюк в ефірі національного телемарафону.

– Спочатку до приймального відділення Броварської районної лікарні доставили 24 пацієнти, серед яких було 10 дітей. Наразі вісім постраждалих уже перевели до опікового центру Києва. Зокрема, чотирьох дорослих та стільки ж дітей. Вони отримали від 30 до 45% опіків тіла внаслідок пожежі, що виникла після падіння гелікоптера ДСНС біля дитячого садка, - розповів медик.

Наразі у Броварській райлікарні залишається 16 пацієнтів – 10 дорослих та 6 дітей. Їм надають допомогу у хірургічному відділенні, а також у травматології та гінекологічному відділенні. Наразі госпіталізовані у стабільному стані, отримують медичну та психологічну допомогу.

Він перерахував травми, які постраждалі отримали внаслідок авіакатастрофи. Це, зокрема, опіки, садна, струси та забиття.

Також підтвердив, що серед постраждалих є вагітна жінка. Вона перебуває під наглядом медперсоналу в гінекологічному відділенні, зазначив лікар.

18 січня вранці у Броварах Київської області розбився гелікоптер. У ньому знаходилось керівництво Міністерства внутрішніх справ, а саме: міністр Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін та державний секретар Юрій Лубкович.