Завантажити ще

Пішов із життя відомий український режисер Максим Арделян

Пішов із життя відомий український режисер Максим Арделян
Фото: facebook.com/max.ardelyan

Помер український режисер, заслужений митець України Максим Арделян. Українському глядачеві він відомий за проектами "Таврійські ігри" та "Золота Жар-птиця". Про смерть чоловіка повідомила його дружина Наталія Богданова на своїй сторінці у Фейсбуці.

Точна причина смерті наразі не повідомляється. Але дружина Арделяна написала, що її обранець любив жити повним життям, любив перебувати у центрі подій і організовувати їх.

- Піти на Різдво уві сні – це особлива благодать і Боже кохання. Продовжуємо його любити і пам'ятати, а поки що маємо просто відпустити, — написала Богланова.

На трагічну звістку відреагували українські знаменитості. Зокрема, репер Потап зазначив, що не може повірити в те, що Арделяна більше немає.

- Максе... Я так люблю тебе... Куди ж ти? Як ми без тебе... Відпочивай зі світом, мій братику, ти геніальна людина... Не вірю... - написав Потап.

Телеведучий Микита Добринін, у свою чергу, зазначив, що Арделян був сильною та талановитою людиною.

– Це була жахлива ніч. Хочеться, щоби все виявилося сном. Пішов Макс Арделян. Неймовірно сильна та талановита людина. З яким ми пропрацювали сотні концертів та зйомок. Людина, яка навчала та надихала багатьох відомих людей. Макс був, хоча важко говорити "був", він залишиться для всіх, хто його знає, яскравим, запальним та другом, з яким нічого не страшно, - написав Добринін.

Новини по темі: Смерть Режиссер Втрати