Завантажити ще

У Румунії знайшли мертвим одного з українців, які заблукали в горах

У Румунії знайшли мертвим одного з українців, які заблукали в горах

У горах Марамуреш на території Румунії виявили тіло одного з чотирьох громадян України, які заблукали. Про це повідомляє "Agerpres".

- Остання інформація, отримана колегами з ISU Maramureş та Територіальною інспекцією прикордонної поліції Сігету-Мармацією: одного з двох українців, з яким не вдалося зв'язатися, було знайдено мертвим місцевим жителем, - підтвердив директор державної служби округу Сальвамонт Марамуреш Ден Бенга.

Як зазначено у повідомленні, рятувальники відновили пошуки зниклих українців 24 грудня, але через погіршення погодних умов заходи довелося перервати. На жаль, одного із наших співвітчизників знайшли мертвим.

25 грудня румунські прикордонники передали українцям двох наших співгромадян, які намагалися незаконно припинити кордон. Прикордонники повідомили, що з ними були ще чотири особи, які зникли з поля зору. Пізніше четверо українців застрягли на горі Піп Іван Мармароський та звернулися за допомогою до румунської служби порятунку.

Під час пошуків рятувальникам вдалося знайти живими двох українців – їх виявили 26 грудня. Тоді повідомлялося, що ще один українець зазнав серйозних травм, впавши з урвища. Востаннє він виходив на зв'язок 26 грудня.