4 жовтня
Завантажити ще

Правоохоронці затримали злодіїв у законі "Умку" та "Лашу Свана"

Правоохоронці затримали злодіїв у законі
Фото: npu.gov.ua

В Україні затримали двох впливових у кримінальних колах "злодіїв у законі" Сергія Олійника (Умка) та Лашу Джачвліані (Лаша Сван). Обох силовики підозрюють в організації та участі у так званих "сходках". Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

- "Злодії в законі", перебуваючи у статусі підозрюваних у справі про поширення злочинного впливу, для вирішення конфліктів та координації кримінальної діяльності організували кілька так званих "сходок" за участю представників криміналітету, - встановили поліцейські.

За версією слідства, на подібних "сходках" учасники вирішували фінансові питання, які стосуються "общака" на потреби криміналітету та ув'язнених "злодіїв у законі".

- На «сходках» вони прийняли рішення про виділення фінансової допомоги для так званого «злодійського общака» на «святкові потреби» криміналітету та «злодіїв у законі», які перебувають у місцях позбавлення волі. Також наділили ширшими «повноваженнями» лідера ОЗУ – збирання коштів, отриманих злочинним шляхом на території Одеси, - наголосили у відомстві.

Як зазначили у поліції, обох зловмисників уже затримали. Слідчі повідомили їх про підозру за ч. 1 ст. 255-2 "Організація, сприяння у проведенні або участь у злочинних зборах (сходках)" та ч. 3 ст. 255-1 "Встановлення чи поширення злочинного впливу" Кримінального кодексу. Тепер "злодіям у законі" загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua