Завантажити ще

Українська версія вбивства сім'ї у Макіївці: скоєно людьми у військовій формі

Українська версія вбивства сім'ї у Макіївці: скоєно людьми у військовій формі
Фото: Photo by Dan Kitwood/Getty Images

До вбивства сім'ї з восьми осіб в окупованій Макіївці можуть бути причетні російські військові чи найманці з так званої приватної військової компанії "Вагнера". Про це у своїх телеграм-каналах повідомили радник голови МВС України Антон Геращенко та радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

- Витративши майже ніч на мониторинг публічних джерел та роботи з інсайдерами з нашою командою можемо стверджувати, що, дійсно, вбивство мало місце та скоєно декільками нелюдьми у військовій формі, - написав Андрющенко.

Радник мера Маріуполя зазначив, що причетність ПВК "Вагнера" це “логічне припущення, але лише припущення”. За словами Петра Андрющенка, вбивство мало “відверто націоналістичний характер”, оскільки вбита сім'я – ромської національності. Усі вбиті мають кульові поранення  з близької відстані.

Геращенко заявив, що сім'ю ромів розстріляли "вагнерівці", які хотіли купити наркотики. Проте ціна здалася їм надто високою. Також він написав, що "не виключають, що підштовхнути до розправи озвірілих "вагнерівців" могла і ненависть за етнічною ознакою".

Попередній список загиблих:

Сергій Петрович, 17.05.2001;

Рада Сергіївна, 12.03.1994;

Фая Сергіївна;

Яна Миколаївна, 02.02.1994;

Марк Петрович, 2002 року народження;

дитина, приблизно 10 років;

два підлітки, приблизно 14 років.

Антон Геращенко опублікував розмову РІА «Новости» з батьком загиблої жінки. За його словами, в будинку нічого не зворушено, проте викрадено автомобіль.

Згідно з інформацією з російських ЗМІ та телеграм-каналів, у Макіївці вбили сімох із восьми осіб, у тому числі чотирьох дітей: одного року, семи та дев'яти років. Окупаційна поліція повідомила про затримання трьох раніше судимих жителів мікрорайону Калінінський.

Макіївка – місто на Донеччині, фактично північно-східне передмістя Донецька. Окуповане Росією у 2014 році.