Завантажити ще

Київ пережив одну з найбільших атак - із 40 ракет збили 37

Київ пережив одну з найбільших атак - із 40 ракет збили 37
Фото: REUTERS

У п’ятницю, 16 грудня, Київ витримав одну з найбільших ракетних атак з початку повномаштабного вторгнення. Як повідомили у прес-службі Київської міської військової адміністраці, в повітряному просторі столиці було зафіксовано близько 40 ракет.

- З них силами ППО було знищено 37. Інформація щодо руйнувань та жертв уточнююється. Поки відомо про одного постраждалого в Дніпровському районі, людині на місці була надана медична допомога без госпіталізації, - наголосили в КМВА.

Начальник адміністрації Сергій Попко додав, що після удару в місті є аварійні відключення. Рух електротранспорту, в тому числі і метро тимчасово призупинено. На наземні маршрути замість трамваїв та тролейбусів виводяться автобуси. Метрополітен поки працює в якості укриття. В багатьох районах столиці тривають відключення водо- та теплопостачання.

-  Мешканці столиці можуть отримати воду з бюветів, які є в кожному районі столиці. Комунальні та аварійні служби працюють в посиленому режимі. В першу чергу над відновленням тепло- і водопостачання. Нагадуємо, що у Києві розгорнуті 430-ть стаціонарних пунктів Незламності. Там ви можете зігрітися, отримати гарячі напої, зарядити електронні пристрої, скористатися інтернетом, - наголосив Попко.

Росія нанесла ракетний удар по українській енергетиці зранку 16 грудня - дев'ятий за рахунком. Крім столиці, є влучення у Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі. Двоє загиблих. Всього було випущено більше 60 ракет.