22 червня
Завантажити ще

Росія випустила по Україні 60 ракет, вперше - з аеродрому Енгельса

Росія випустила по Україні 60 ракет, вперше - з аеродрому Енгельса
Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko

Під час атаки зранку 16 грудня російські військові випустили по території України більше 60 ракет і застосували "все, що в них було", окрім іранських дронів. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Повітряних сил України Юрій Ігнат.

- Дронів не було, однак росіяни застосовували все, що у них було окрім дронів. Піднімали Ту-95, СУ-35, Х-555 і Х-101. Особливості як такої не було, однак вперше запускали ту 95 з Енгельсу. Раніше такого не було, — розповів Ігнат.

Також він повідмоив про запуски ракет С-300 та роботу бомбардувальників Ту-22 М3, які пускають ракети Х-22. До того ж, у небі було помічено роботу Міг-31К, носіїв "Кинджалів".

Станом на 11:30 відомо про влучення у Києві, Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі та інших містах. В країні почались аварійні відключення світла. 

Енгельс — авіабаза Повітряно-космічних сил Росії поблизу міста Енгельс Саратовської області Росії. Офіційна назва аеродрому — «Енгельс-2». Енгельс є основною базою бомбардувальників і єдиним російським місцем базування стратегічних бомбардувальників Ту-160.