2 червня
Завантажити ще

У чотирьох областях знеструмлено ділянки залізниці

У чотирьох областях знеструмлено ділянки залізниці
Фото: t.me/УкрзалІнфо

Внаслідок пошкодження російськими ракетами енергетичної інфраструктури без напруги залишилась низка залізничних ділянок у чотирьох регіонах України. Про це повідомила Укрзалізниця.

Йдеться про Харківську, Кіровоградську, Донецьку та Дніпропетровську області. Над усуненням несправностей вже працюють профільні служби. Наразі посадка та висадка пасажирів йде через підземні переходи.

- Поки що пасажирські електропоїзди у цих регіонах рухатимуться під резервними тепловозами. Зберігайте спокій, стежте за оновленням інформації на офіційних каналах Укрзалізниці та вокзалах, – зазначили у компанії.

В УЗ додали, що жоден поїзд далекого сполучення не скасовано. Як завжди в подібних випадках, якщо пассажир пропускає свій рейс через тривогу - його довезуть наступним із тим же квитком!

З ранку 16 грудня по всій Україні було оголошено повітряну тривогу. Російські агресори завдають дев'ятого масштабного ракетного удару по енергетичній інфраструктурі країни. Відомо про руйнування у кількох містах України, крім того, російські ракети пошкодили об'єкти критичної енергоструктури, через що в регіонах виникли проблеми з електроенергією, водою та опаленням.