20 березня
Завантажити ще

На Луганщині російські окупанти навчатимуть дітей керувати дронами

На Луганщині російські окупанти навчатимуть дітей керувати дронами
Фото: t.me/luhanskaVTSA

На тимчасово захопленій території Луганської області російські загарбники хочуть запровадити центри військово-спортивної підготовки дітей, де навчатимуть керувати безпілотниками. Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

- У так званій «ЛНР» запровадять центри військово-спортивної підготовки дітей, де навчатимуть керувати безпілотниками. Відповідну програму збираються тестувати на території окупованих Луганщини та Донеччини, а також у Бурятії, Калмикії та Чечні, – розповіли у відомстві.

Для дітей віком від 14 до 18 років росіяни створять центри патріотичного виховання та військово-спортивної підготовки. До програми планується включити вогневу та інженерну підготовку, управління безпілотниками тощо.

- І все це на тлі того, що у захоплених у 2022 році містах узимку мерзнуть люди. А у Рубіжному, наприклад, руйнується система централізованого водопостачання. Вода в трубах перетворюється на кригу, що в результаті порушує цілісність труб. Замінювати вже пошкоджені ділянки у місцевого житлово-комунального господарства нема чим, – розповіли в ОВА.

Крім того, за інформацією Луганської ОВА, росіянам вже нема куди госпіталізувати своїх поранених. У зв'язку зі значною їх кількістю так званим «указом» окупаційної влади під потреби військових передано лікарню №15 у Ювілейному під Луганськом та лікарню №3 у самому Луганську.