18 травня
Завантажити ще

Житомирський суд відправив "попільнянського стрілка" під нічний домашній арешт

Житомирський суд відправив
Фото: ukrinform.ua

Богунський районний суд Житомира обрав обвинуваченому у вбивстві семи людей Анатолію Захаренку запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Про це 15 листопада повідомив Укрінформ.

- Суд задовольнив клопотання прокурора частково. Відносно обвинуваченого застосували запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту без застосування електронного засобу контролю, заборонивши останньому залишати місце свого проживання строком на 60 діб до 9 січня 2023 року включно у період доби з 22.00 до 6.00, - розповіли у пресслужбі суда.

Прокурор подавав клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб із застосуванням електронного засобу контролю.

Обвинувачений у масовому вбивстві на березі ставка у селі Новоселиця Попільнянського району Житомирської області перебував півтора місяця без запобіжного заходу.

Під цілодобовим домашнім арештом він був з 27 липня до 24 вересня. Після самовідводу головуючої судді автоматизована система не змогла вчасно сформувати склад нової колегії суддів. Потім адвокати Захаренка заявили відвід новій головуючій судді, через що засідання у справі перенесли.

Під вартою Анатолій Захаренко перебував більше двох років, із 23 травня 2020 року. Його відпустили під домашній арешт через інфаркт.

За версію слідства, 22 травня 2020 року орендар ставу Анатолій Захаренко застрелив сімох киян, які приїхали порибалити, з власної мисливської рушниці. Захаренко заявив, що гості стріляли в нього перші. Лише один встиг втекти. Захаренка прозвали «попільнянським стрілком».

Фото: ukrinform.ua

Фото: ukrinform.ua