23 березня
Завантажити ще

Вбивцю, який зарубав у Києві трьох людей, засудили до довічного ув'язнення

Вбивцю, який зарубав у Києві трьох людей, засудили до довічного ув'язнення
Фото: Photo by form PxHere

Судді призначили максимальне покарання 42-річному мешканцю Києва, який за один день зарубав трьох осіб у листопаді 2017 року в Дарницькому районі. Незважаючи на те що обвинувачений свою провину не визнав, його засудили до довічного ув'язнення з конфіскацією майна. Наданих прокурором доказів вистачило, щоб визнати його винним.

Як повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, слідство встановило, що чоловік зголосився бути посередником під час продажу шин між продавцем і покупцем. Він продав комплект зимових шин та отримав за них три тисячі гривень. Але гроші передавати продавцеві не схотів і вирішив його вбити.

Заманивши того в безлюдне місце, зловмисник зарубав його сокирою. Також вирішив прибрати можливих свідків – мати вбитого та ще одного знайомого, які знали про їхню зустріч. Літню жінку він убив у неї вдома, взявши ключі від вхідних дверей у кишені вбитого. Другого свідка вбив, також заманивши у безлюдне місце.

Раніше засуджений уже мав проблеми серйозні проблеми із законом – суд уже не раз виносив йому вирок за тяжкі та особливо тяжкі злочини.