Завантажити ще

У Дніпрі група хлопців побила гей-пару, яка обіймалася у кафе

У Дніпрі група хлопців побила гей-пару, яка обіймалася у кафе

У Дніпрі сталася бійка біля кафе 19L20 на вулиці Барикадній між двома компаніями. Група хлопців напала на гомосексуальну пару через відмову припинити обійматися і триматися за руки в громадському місці. Про це повідомили у громадській організації "Kyivpride".

- 21 жовтня гомосексуальна пара перебувала у кафе 19L20. До них підійшла група з 5 молодих людей і у грубій формі вимагала від пари припинити обійматися та триматися за руки у публічному місці. Після відмови хлопців це зробити, пара покликала охорону закладу та гомофобна група пішла з нього, - зазначено у повідомленні.

Як зазначили в організації, на цьому конфлікт не закінчився, оскільки компанія бешкетників залишилася чекати на пару біля кафе.

- Коли хлопці виходили із закладу, ця група молодих людей чекала їх на вулиці та почала загрожувати парі, використовуючи гомофобну лайку та виявляючи ненависть до ЛГБТ+ спільноти. Згодом один із гомофобів вдарив хлопця, - наголосили в Києві.

Учасники організації оприлюднили відео з моменту бійки та зажадало від правоохоронців розслідувати цей напад як злочин на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+ спільноти. Також активісти закликали Верховну Раду прискорити розгляд законопроекту №5488, які передбачають покарання за подібні інциденти.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KYIVPRIDE 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🇺🇦 (@kyivpride)