Завантажити ще

У Харкові після обстрілів виникли перебої зі світлом, припинило роботу метро

У Харкові після обстрілів виникли перебої зі світлом, припинило роботу метро
Фото: facebook.com/metro.kh

17 жовтня у різних районах Харкова та Харківської області після обстрілів російських військ виникли перебої зі світлом. У місті призупинили роботу метро та наземний електротранспорт. Про це повідомляє видання " Суспільне " та харківський метрополітен.

– З технічних причин тимчасово призупинено рух лініями Харківського метрополітену, – зазначили у підземці. При цьому про орієнтовні терміни відновлення руху наразі не повідомляють.

Також наземний електричний транспорт у Харкові тимчасово зупинився через падіння напруги у мережі, підтвердив заступник Харківського міського голови Євген Водовозов. "Суспильне" також повідомляє, що у різних районах Харкова та області виникли перебої зі світлом. Харків'яни повідомляють про зниження напруги чи відсутність електропостачання.

Раніше голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко розповів, що вранці 17 жовтня військові знищили над областю три російські крилаті ракети, але одна все ж таки потрапила по об'єкту енергетичної інфраструктури. У зв'язку з цим у Дніпрі та області почалися екстрені відключення електроенергії.