15 червня
Завантажити ще

У Білгороді сталася стрілянина у військовій частині - 11 загиблих та 15 поранених

У Білгороді сталася стрілянина у військовій частині - 11 загиблих та 15 поранених
Фото: radiosputnik.ria.ru

У російському Білгороді невідомі відкрили вогонь в одній із військових частин, внаслідок чого загинули 11 людей. Про це пише Телеграм-канал Sota.

- Стрілянина у Білгородській області сталася на полігоні у селищі Солоті, повідомляє наше джерело серед родичів мобілізованих. Раніше ми вже писали про цей полігон: там утримується понад 100 осіб з Брянської області, які категорично відмовляються від відправлення під Лиман. Військове керівництво більше тижня намагалося умовити вирушити на штурм міста, - йдеться у повідомленні.

Губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков підтвердив інформацію про стрілянину та загибель військових, але кількість жертв не уточнив. Чиновник заявив про терористичний акт.

- На території однієї з військових частин сталася страшна подія. Вчинено терористичний акт. Загинули та поранені багато військовослужбовців. Усім пораненим надається допомога. Лікарські препарати, лікарі та все необхідне у нас є. Хотів висловити всім сім'ям загиблих слова втіхи та співчуття, - написав він у Телеграм-каналі.

Російське видання "РИА.Новости" пише, що в Міноборони Росії підтвердили, що трагедія сталася серед "добровольців", які проходили військові навчання для подальшої участі в війні проти України.

- 15 жовтня на полігоні Західного військового округу у Білгородській області двома громадянами однієї з країн СНД здійснено терористичний акт. Інцидент стався під час занять із добровольцями. Терористи обстріляли особовий склад підрозділу, – заявили у відомстві.

За даними російського Міноборони, внаслідок стрілянини загинули 11 людей, ще 15 отримали поранення. Двоє громадян, які відкрили стрілянину по військових, були ліквідовані вогнем у відповідь.