Завантажити ще

На Львівщині росіяни повторно атакували ракетами військовий об'єкт

На Львівщині росіяни повторно атакували ракетами військовий об'єкт
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

У другій половині дня 13 жовтня під час ракетного обстрілу російські окупанти вдруге потрапили до одного з військових об'єктів у Львівській області. Про це розповів голова Львівської ОВ Максим Козицький.

- Що відомо зараз: потрапили в один із військових об'єктів у Львівській області. Це повторне попадання у цей об'єкт. Знищене військове майно, жертв немає. Об'єкт у Золочівському районі. 3 ракети, 2 влучення. 1 ракету збили наші сили ППО, – розповів він.

Відомо, що під час тривоги, яку оголосили по всій країні близько 15.30, ППО працювали також у Чернівецькій та Тернопільській областях.

З 10 жовтня Російська Федерація продовжує ракетний терор. Загарбники вже випустили по  Україні сотні ракет і дронів-камікадзе.

Раніше Козицький повідомив, що внаслідок  ракетних ударів по Львову та Львівській області третина міста залишилася без електроенергії, також є проблеми з водопостачанням. Головною метою російських окупантів була інфраструктура "Укренерго": чотири підстанції було пошкоджено ще 10 жовтня, дві з них наступного дня атакували повторно.