25 травня
Завантажити ще

За ранок ЗСУ збили 9 дронів-камікадзе над Миколаївщиною

За ранок ЗСУ збили 9 дронів-камікадзе над Миколаївщиною
Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko

РФ  12 жовтня атакувала декілька областей України. По Запоріжжю ворог випустив ракети С-300. По Миколаївщині росіяни вдарили дронами-камікадзе,  повідомили у командуванні Повітряних сил України.  

- 12 жовтня над Миколаївщиною, силами та засобами протиповітряної оборони Повітряне командування "Південь" збито дев’ять ворожих дронів-камікадзе "Shahed-136", - наголосили в командуванні.  

Shahed-136 – класичний дрон-камікадзе, або барражуючий боєприпас. Це БПЛА «роєвого» типу, що запускають з установки, розрахованої на п'ять штук. Відстріл та набір висоти – за рахунок невеликого ракетного двигуна, після чого ракета відокремлюється, а безпілотник летить за рахунок простого дволопатевого гвинта.

Shahed-136 не може самостійно знаходити цілі і атакувати об'єкти, що рухаються, його запускають тільки у бік великих стаціонарних цілей. Точність мети у дрона-камікадзе дуже низька, тому що використовується інерційна система наведення. Чим далі від мети, тим більша буде помилка і тим менша точність. Тобто він становить загрозу для українських міст, а не для ЗСУ.