Завантажити ще

РФ вдарила ракетами по гуманітарній колоні в Запоріжжі: 25 загиблих

РФ вдарила ракетами по гуманітарній колоні в Запоріжжі: 25 загиблих
Фото: t.me/eto_zp

Під час ранкового удару по Запоріжжю російські ракети влучили у гуманітарну колону. Як повідомив очільник регіону Олександр Старух, люди стояли у черзі для виїзду на тимчасово окуповану територію. Станом на 13:00 відомо про 25 загиблих та 74-х поранених. 

За даними заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенко, ворог випустив по Запоріжжю 16 ракет. При цьому в район авторинку, а також по гуманітарній колоні вдарили чотири ракети. За словами секретаря міської ради Анатолія Куртєва, Запоріжжя було атаковано двічі.

- Сьогодні біля сьомої ранку Запоріжжя було жорстоко атаковано ворогом. Через деякий час було здійснено повторну атаку.  Є загиблі та поранені. Звичайні цивільні люди, які стояли у колоні для виїзду на окуповану територію, - зазначив Куртєв.

У суботу, 1 жовтня, у Запоріжжі та області оголошено день жалоби за загиблими.

Фото
Фото
30 Вересня 202208:38

Поліція відкрила гарячу лінію для родичів постраждалих

- Якщо ви втратили зв'язок зі своїми родичами після збройного обстрілу пункті пропуску у Запоріжжі, або ж маєте необхідність дізнатися будь-яку іншу інформацію чи отримати допомогу, звертайтеся до органів поліції за номером телефону 0504529195.

За даними голови Луганської ОВА Сергія Гайдая, через обстріли виїзд на тимчасово окуповану територію через Запоріжжя призупинено на невизначений строк.