Завантажити ще

Різанина в Канаді: поліція затримала другого підозрюваного у вбивстві 10 людей

Різанина в Канаді: поліція затримала другого підозрюваного у вбивстві 10 людей
Фото: pixabay.com

У середу канадська поліція заарештувала другого підозрюваного у різанині, внаслідок якої загинули 10 людей та отримали поранення 18. Про це повідомляє AFP/MSN.

30-річного Майлза Сандерсона затримали правоохоронці неподалік містечка Ростерн у центральній канадській провінції Саскачеван. Затриманий відомий правоохоронним органам уже понад 20 років. Після досягнення повноліття він скоїв 59 правопорушень, включаючи крадіжки та насильницькі дії. З підліткового віку він має проблеми з алкоголем і наркотиками. У 14 років він почав приймати кокаїн.

За даними слідства, він разом із братом скоїв злочини у 13 різних місцях, у тому числі в резервації Джеймс-Сміт-Крі-Ферст-Нейшн та селі Велдон.

Ще одного підозрюваного, Демієна Сандерсона, виявили у понеділок мертвим. Влада заявила, що він, ймовірно, був убитий своїм братом.

Напередодні брати влаштували масову різанину в провінції Саскачеван, внаслідок якої загинули 10 людей та 18 отримали поранення. Поліція повідомила, що внаслідок нападу постраждали 17 дорослих та один підліток.

Новини по темі: Вбивство Канада поліція