30 травня
Завантажити ще

Різанина в Канаді: Одного з підозрюваних знайшли мертвим

Різанина в Канаді: Одного з підозрюваних знайшли мертвим
Фото: pixabay.com

Канадська поліція знайшла одного з підозрюваних у масовій різанині в провінції Саскачеван, внаслідок якої загинули щонайменше 10 людей і ще 18 отримали поранення - Демієна Сандерсона. Про це повідомив командир Королівської канадської кінної поліції Саскачеван Ронда Блекмор, передає Reuters.

У ході пошуку, в якому брали участь сотні поліцейських, 31-річного Демієна Сандерсона знайшли мертвим у трав'янистій місцевості на території канадських індіанців крі Джеймс Сміт. Reuters пише, що можливо, Демієна Сандерсона вбито своїм братом Майлзом, який раніше розшукувався за насильницькі злочини. Поліція розшукувала Майлза Сандерсона з травня, коли він перестав зустрічатися зі своїм офіцером щодо умовно-дострокового звільнення після відбування покарання за напад, пограбування, хуліганство та погрози.

Сандерсони підозрюються у різанини у провінції Саскачеван. Майлз Сандерсон ще втікач і може бути поранений. Поліція, як і раніше, вважає його озброєним і небезпечним для суспільства, навіть якщо його травмовано.

На питання, чи підозрюється Майлз Сандерсон у вбивстві свого брата, Блекмор сказала, що "це напрямок розслідування, який ми відстежуємо, але ми не можемо сказати це остаточно". 11 загиблих та 19 поранених.

Новини по темі: Канада Вбивство теракт