31 березня
Завантажити ще

У Маріупольському драмтеатрі росіяни заливають трупи бетоном та хлоркою

У Маріупольському драмтеатрі росіяни заливають трупи бетоном та хлоркою
Фото: t.me/andriyshTime

Російські окупанти під час проведення так званої "реконструкції" Маріупольського драмтеатру засипають трупи хлоркою, щоб позбутися їдкого запасу. Після цього їх заливають бетоном. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України у своєму Telegram-каналі.

Місцеві жителі повідомили, що будівельникам наказали "не піднімати шуму" і не витягувати трупи, а просто їх "тихо бетонувати". Один із робітників поскаржився, що доставку хлорки затримують. Він заявив, що у місцях, де "великі скупчення трупів", треба обов'язково спочатку сипати хлорку. Інакше їдкого запаху не позбутися.

- Тиждень кукуємо, сидимо склавши руки, ці тупарі не везуть хлорку. Без хлорки аж ніяк. Де великі скупчення трупів, там треба хлорку і лише потім бетон, якщо просто лити бетон на трупи – сморід якось пробивається навіть через товстий шар бетону, – зазначили робітники.

Раніше в Маріуполі російські окупанти знесли три багатоквартирні будинки. При цьому місць для розселення людям, які проживали в будівлях, не передбачили.