Завантажити ще

Жителі Криму повідомили про вибухи біля "Бельбеку"

Жителі Криму повідомили про вибухи біля
Фото: lugovskaya-l.livejournal.com

Ввечері неділі, 21 серпня, ряд кримських телеграм-каналів повідомили про вибухи у різних містах окупованого Криму. Окупанти пояснили це роботою ППО біля військового аеродрому "Бельбек", пише «Українська правда».

За даними так званого "губернатору Севастополю" Михайло Развожаєва, російські ППО «відпрацювали чергові об'єкти на підходах до Бельбека з боку Євпаторії». Трохи згодом він дописав, що системи ППО відпрацювали також «в Козачці в районі Мису Херсонес".

Місцеві телеграм-канали з посиланням на очевидців повідомляли про звуки вибухів у Севастополі, Бахчисараї, Євпаторії та Новофедорівці.

Останніми днями це не перше повідомлення про вибухи у Криму від місцевих жителів. До цього «гаряче» було під Джанкоєм, де зранку 16 серпня і до ранку 17 серпня детонували боєприпаси на складі військового призначення.

При цьому радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк дав зрозуміти, що у найближчі два-три місяці вибухів на військових об'єктах окупантів у Криму може бути більше. А також що Україна розглядає Кримський міст, який сполучає окупований півострів із материковою частиною Росії, як законну військову мету.