Завантажити ще

Подоляк: Вибухів у Криму найближчими місяцями побільшає

Подоляк: Вибухів у Криму найближчими місяцями побільшає
Фото: twitter.com/Podolyak_M

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк дав зрозуміти, що Україна розглядає Кримський міст, який сполучає окупований півострів із материковою частиною Росії, як законну військову мету. Він також зазначив, що у найближчі два-три місяці вибухів на військових об'єктах окупантів у Криму може бути більше. Про це він сказав в інтерв'ю The Guardian.

Пожежа на складі боєприпасів російських військ у Джанкойському районі, за словами Подоляка, стала нагадуванням про те, що "Крим, окупований російськими, — це вибухи складів і високий ризик загибелі загарбників і злодіїв".

Україна не взяла на себе відповідальність за удари. Однак ці зауваження також можна інтерпретувати як визнання того, що Україна намагається накопичити кількість людей та військової техніки, необхідну для проведення повного контрнаступу на півдні країни.

Помічник голови ВП припустив, що атака на авіабазу в Новофедорівці минулого тижня могла бути справою рук партизанів, але відкинув будь-які припущення, що це міг бути нещасний випадок, як одразу після цього припустила Москва.

- Звичайно, я згоден із Міноборони Росії, яке прогнозує більше подібних інцидентів у найближчі два-три місяці. Я думаю, що ми могли б побачити більше таких випадків, – сказав Подоляк.

Він також дав зрозуміти, що Україна розглядає Кримський міст, що з'єднує окупований півострів із материковою частиною Росії, як законну військову мету.

- Це незаконне будівництво та основні шляхи для постачання російської армії в Криму. Такі об'єкти мають бути знищені, - сказав він.

Подоляк розповів, що Україна веде контрнаступ, спрямований на створення "хаосу всередині російських сил". Удари наносяться по шляхах постачання вглиб окупованих територій.