Завантажити ще

У Маріуполі російскі окупанти намагаються вивезти із порту всю металопродукцію

У Маріуполі російскі окупанти намагаються вивезти із порту всю металопродукцію
Фото: t.me/mariupolrada

У тимчасово захопленому Маріуполі російські окупанти намагаються вивезти з морського порту всю металопродукцію до Росії. Про це у телеграмі повідомляє Маріупольська міська рада.

- Окупанти намагаються вивезти металопродукцію з Маріуполя до Росії. Це вже призводить до внутрішніх розбірок, – розповіли у відомстві.

За словами заступника Маріупольського міського голови Сергія Орлова, загарбники роблять спробу запустити морський порт.

– Там залишилося багато металопродукції. Вони вже по 2-3 тисячі тонн вивозили. Влаштовували навіть кримінальні розбірки за цей метал. Тому що це великі гроші, – зазначив Орлов.

У захопленому Маріуполі російським окупантам потрібен морський порт, що працює, щоб вивозити награбоване. Загальна логістика на вивезення з Маріуполя – металобрухт, зерно та вугілля, а на ввезення – паливо та військова техніка.

Агресія Росії викликала в Маріуполі одну з наймасштабніших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів. Раніше міський голова Вадим Бойченко заявляв, що в Маріуполі немає і не буде якісної питної води, бо російські загарбники зруйнували у місті мережу її доставки і намагаються взяти воду в резервному водосховищі – Старокримському, де вода неякісна, лише технічна та її там обмежена кількість.