3 жовтня
Завантажити ще

Зворотна депортація: маріупольців повертають до рідного міста з Пскова

Зворотна депортація: маріупольців повертають до рідного міста з Пскова
Фото: t.me/mariupolrada

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив про перший факт зворотної депортації громадян із Росії. До міста повертають мешканців, яких раніше вивезли до Пскова. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

– Перший факт зворотної депортації з Росії. З російського Пскова, де маріупольці стали проблемою для місцевої влади, їх повертають додому. У суботу 60 маріупольців "добровільно" завантажили у два причіпні вагони та відправили до Ростова-на-Дону, де їх зустрінуть органи "ДНР" та відвезуть додому, - розповів Андрющенко.

Він підкреслив, що більшість із цих людей не мають уцілілого житла в місті і змушені будуть "жити на вулиці або увірватися до квартир інших маріупольців, які перебувають в евакуації".

- Чудовий реальний приклад "турботи" Росії та її здібності. Сучасна Росія навіть депортацію не здатна організувати, хоч би як цинічно звучала правда, - написав радник мера.

Тим часом у тимчасово захопленому російськими військовими Маріуполі рівень смертності продовжує зростати, зокрема в лікарнях. Міський голова Вадим Бойченко заявляв, що в Маріуполі немає і не буде якісної питної води, бо російські загарбники зруйнували у місті мережу її доставки і намагаються взяти воду у резервному водосховищі – Старокримському, де вода неякісна, лише технічна та її там обмежена кількість.