Завантажити ще

Український боєць три тижні воював з елементом касетної бомби у хребті

Український боєць три тижні воював з елементом касетної бомби у хребті
Фото: pixabay.com

44-річний український військовий майже три тижні воював на передовій із зламаним хребтом. У бою чоловік навіть не помітив, як "стрілка" від касетної бомби застрягла у його тілі. За допомогою до медиків воїн звернувся лише після підвищення температури. Воїн також скаржився на постійний біль у попереку. Про це повідомляє ZAXID.NET.

На прийомі лікаря боєць припустив, що в нього радикуліт.

Як розповів лікар військово-польового шпиталю, львівський судинний хірург Тарас Кобза, бійця направили на рентген. Результати на знімках шокували медиків.

- При обстрілі елемент касетної бомби, так звана "стрілка", потрапила у ліве підребер'я, зламала тіла двох хребців у поперековому відділі хребта та застрягла у хребті. Боєць потрапив під обстріл ще 13 липня, а до нас звернувся лише на початку серпня. Він майже три тижні воював із зламаним хребтом, – розповів Тарас Кобза.

"Стрілка" касетної бомби зробила непомітний прокол шкіри, а через адреналін на полі бою військовий на нього навіть не звернув уваги. Уламки зламаних хребців могли пошкодити нерви, судини, але, на щастя, цього не сталося.

Бійця із зони бойових дій відправили до однієї з лікарень у безпечніший регіон, де він проходитиме лікування.