13 серпня
Завантажити ще

У Маріуполі дітям не вистачає їжі, готують на вулиці у жахливих умовах

У Маріуполі дітям не вистачає їжі, готують на вулиці у жахливих умовах
Фото: t.me/mariupolrada

У тимчасово захопленому російськими оккупантами Маріуполі діти перебувають без достатньої кількості їжі. Продукти змушені готувати безпосередньо на вулиці, без належних умов. Про це у Телеграмі повідомила Маріупольська міська рада.

– Діти в окупованому Маріуполі перебувають без достатньої кількості їжі. Продукти готують просто на вулиці. До масштабної війни (до 24 лютого) у школі №16 їжу для дітей готували на сучасному обладнанні за всіма міжнародними стандартами, і якість гарантувалася. За російських окупантів кухня облаштована у дворі закладу, - зазначили у міськраді.

Наразі їжу для дітей готують у старих металевих каструлях. Продукти зберігаються в неналежних умовах, а дітей наражають на небезпеку: вони можуть отруїтися і підчепити інфекційне захворювання.

При цьому у Маріуполі проблема води залишається головною. Люди змушені йти кілька кілометрів, а потім на спеці стояти кілька годин, щоб набрати воду. Її якість дуже погана. Наразі у заблокованому місті залишаються понад 100 тис. мешканців. Маріуполю загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних захворювань.