Завантажити ще

Зеленський: Росіяни продовжують "тероризувати" прикордонні ділянки Сумщини, Харків та Донбас

Зеленський: Росіяни продовжують
Фото: President.gov.ua

Російські війська продовжують обстрілювати прикордонні ділянки на території Сумської області, а також Харків та Донбас. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

- Ситуація на передовій за добу не зазнала суттєвих змін. Ворог продовжує тероризувати прикордонні райони Сумської області, місто Харків та райони області, Донбас. Збройні Сили України відповідають, тиснуть і щодня знищують наступальний потенціал окупантів, - сказав Зеленський.

Як зазначив голова держави, "переламати" ворога є складним завданням, для цього нашим захисникам потрібно багато часу та зусиль.

– Нам треба їх переламати. Це важке завдання, це потребує часу та надлюдських зусиль. Але у нас немає альтернативи – це про нашу незалежність, про наше майбутнє, про долю всього українського народу, - наголосив він.

Війна в Україні розпочалася 24 лютого. Тоді війська РФ здійснили повномасштабне вторгнення до нашої країни. Противник обстрілює мирні міста та села, а також завдає ракетних ударів. Жертвами росіян стали сотні мирних українців, зокрема – діти.