9 червня
Завантажити ще

Наслідки буревію: зламані дерева, затоплені вулиці та відсутнє електропостачання

Наслідки буревію: зламані дерева, затоплені вулиці та відсутнє електропостачання
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=VX7msrrV3MU

В північних та центральних областях України пройшовся справжній буревій -  з сильним вітром, градом та ливнем. В результаті непогоди дерева зламані, лінії електропередач обірвані, а вулиці перетворилися на басейни, повідомляє ТСН.

Сильний буран був на Київщині. Вітер валив сосни в Ірпені. Деякі дерева падали з корінням, але більшість з них не витримали вітру через дири в стовбурах від російських снарядів. В Демидові блискавка влучила поблизу мосту, через що  здетонувала вибухівка, закладена під переправу на випадок повторного наступу росіян. У момент вибуху там були люди. Є потерпілі. На даний момент в цьому місці рух заборонений, спеціалісти встановлюють точні причини інциденту і наскільки швидко міст зможуть відновити.

У столиці дощ був такої сили, що місто перетворилось на справжню Венецію. Вулиці так затопило, що автівки плавали по дах у воді. Через кілька годин вода пішла, залишивши після себе бруд.

На Полтавщині через ураган без світла залишається понад 5 тисяч мешканців. Там вітром валило дерева і порвало лінії електропередач