Завантажити ще

Сестра "азовця" розповіла про стан звільнених бійців: Майже всі без рук чи ніг

Сестра
Фото: twitter.com/Kozatsky_D

Тетяна Харько, сестра полоненого бійця "Азова" - командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергія "Волини" Волинського, розповіла про стан захисників, які 29 червня повернулися додому. Більшість військових, яких вдалося звільнити з полону, втратили кінцівки. Про це повідомляє " Суспільне ".

Тетяна зазначає, що звільнені військові перебувають у жахливому стані. Однак вони щасливі, що їм удалося повернутися з російського полону додому.

Деякі "азовці", зауважила сестра Волинського, не чують чи не бачать. Всім звільненим із полону захисникам потрібна медична допомога.

– Майже всі, 99% без рук, без ніг. Хтось не чує, хтось не бачить, але очі щасливі. Деякі хлопці розмовляють зі сльозами на очах, дехто говорити не може. Зараз, я думаю, вони в дорозі. Хлопці цього обміну потребують невідкладної медичної допомоги, огляду, - розповіла сестра захисника "Азовсталі".

Самого Волинського з полону не повернули. Його сестра розповіла, що сім'я захисника не має з ним жодного зв'язку. Після того, як "Волина" потрапив у російський полон, інформації про нього немає.

Проте сестра захисника зазначила, що вона та інші родичі "азовців" радіють звільненню хоча б деяких захисників, адже всі вони – герої.

- Ми всі їх дуже чекаємо і робитимемо максимально багато, щоб усі повернулися додому, - додала Харько.

Зазначимо, моніторингова місія ООН з прав людини не має конкретної інформації про долю захисників «Азовсталі». Російська сторона не пустила її експертів в жодне з місць інтернування українських військовополонених.