20 червня
Завантажити ще

Командир полку «Азов» Денис Прокопенко зустрічає у полоні свій день народження

Командир полку «Азов» Денис Прокопенко зустрічає у полоні свій день народження
Фото: t.me/polkazov

27 червня відзначає день народження український офіцер, підполковник Національної гвардії України, командир полку "Азов", Герой України Денис Прокопенко. Воїн із позивним «Редис» свій 31-й день народження зустрічає у полоні. Про це у Телеграмі повідомив полк "Азов".

"Редис - надихаючий приклад. Справжня людина слова і честі. Під час повномасштабного російського вторгнення він узяв на себе оборону Маріуполя й протримав її понад 80 днів у повній облозі. Ми докладемо всіх зусиль, щоб свій наступний день народження друг Редис зустрів разом із повним складом полку «Азов» у звільненому Маріуполі", – зазначили його побратими.

Командування об'єднаних сил ЗС України також привітало Прокопенка і додало, що під час російського вторгнення до України підполковник «відзначився ефективними діями з віддзеркалення атак ворога та у захисті міста-героя Маріуполь».

- Ви демонструєте всьому світові стійкість, патріотизм і незламність духу, перебуваючи у ворожому полоні. Ані на хвилину ми не забуваємо про вас і ваших побратимів. Віримо, що стіни впадуть! Віримо у вашу свободу та боремося за неї!" - зазначило командування ЗСУ.

20 травня командир полку «Азов» Прокопенко повідомив, що на 86-й день кругової оборони Маріуполя отримали наказ від вищого військового керівництва про збереження життя та здоров'я військовослужбовців гарнізону й припинення оборони міста. Першочергові вимоги щодо евакуації цивільних, поранених та загиблих були виконані.

19 березня президент Володимир Зеленський удостоїв звання Герой України командира 36-ї окремої бригади морської піхоти, окремого загону спецназу «Азов» Дениса Прокопенка.