Завантажити ще

У Колумбії під час кориди обвалився стадіон: 4 людини загинуло, сотні – поранені

У Колумбії під час кориди обвалився стадіон: 4 людини загинуло, сотні – поранені
Фото: STRINGER/REUTERS

У Колумбії 26 червня під час кориди обвалився стадіон. Внаслідок нещасного випадку сотні отримали поранення, близько 30 з них серйозно. Крім того, жертвами обвалення стали дві жінки, чоловік та підліток, повідомило агентство CNN.

Стадіон обвалився у колумбійському місті Ель-Еспіналі у західному штаті Толіма.  У соцмережах вже опублікували відео інциденту. На ньому ​​видно, що трибуна, повна глядачів, падає, і люди втікають з цього району.

- Ми глибоко шкодуємо про те, що сталося на нашій арені кориди. Я хочу попросити всіх громадян, які знаходяться в районі, евакуюватися, влада вже реагує на надзвичайну ситуацію, а постраждалих доставлено до лікарень. Будь ласка, давайте евакуюємось, разом допоможемо екстренним службам, щоб вони зробили свою роботу, - прокоментував подію мер Еспіналя Хуан Карлос Тамайо.

Після інциденту місцеві лікарні прийняли 322 пацієнтів, постраждалих в результаті обвалення стадіону. Поранених до медичних закладів доставляли в тому числі і волонтери. В соцмережах є фото, на яких видно людей на ношах у коридорах і дворах.