Завантажити ще

Генштаб: Бої у Вовчояріці тривають. Наступ у Берестовому зупинено

Генштаб: Бої у Вовчояріці тривають. Наступ у Берестовому зупинено
Фото: .facebook.com/GeneralStaff.ua

На початок 124-ї доби війни в Україні на Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено. За наявною інформацією, керівництво Білорусі продовжує надавати військову підтримку російській федерації. Так, за даними Генштабу, до Білгородської області відправлено чергову партію боєприпасів обсягом до 20 вагонів. 

На Сіверському напрямку ворог продовжує забезпечувати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону. Росіяни також продовжили обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах Хрінівка та Янжулівки Чернігівської області. Завдав авіаційних ударів по Славгороду Сумської області.

На Слобожанському напрямку противник обстріляв підрозділи Сил оборони. Ворог веде радіотехнічну розвідку та радіоелектронну боротьбу.

На Харківському напрямку загарбники здійснювали обстріли із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах Харкова, Шевелівки, Піщаного, Чугуїва, Шестакова, Замулівки та Руської Лозової. Вів штурмові дії в районі Дементіївки та Питомника, успіху не мав. Окупанти дистанційно мінували місцевість поблизу Федорівки, Українки, Замулівки, Шестакового та Перемоги.

На Слов’янському напрямку ворог зосередив зусилля у напрямку Долини. Зафіксовано обстріли із ствольної та реактивної артилерії в районах Богородичного, Адамівки, Хрестища, Грушувахи, Світличного і Курульки. Також окупанти завдали авіаудару неподалік Довгенького. З метою покращення тактичного положення, ворог веде наступ у напрямку Мазанівки, бій триває.

На Донецькому напрямку противник, за підтримки артилерії, намагається блокувати Лисичанськ з півдня. Веде обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах Лисичанська, Вовчоярівки, Лоскутівка та Верхньокам’янки. Ворожа штурмова авіація завдала авіаудару в районі Лисичанська. Тривають бої в районі Вовчоярівки. Поблизу Верхньокам’янки Сили оборони завдали ворогу значних втрат та змусили відійти.

На Краматорському напрямку активних бойових бій противник не вів. Обстріляв із артилерії райони Райгородка та Маяків.

На Бахмутському напрямку загарбники обстріляли наші позиції із мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах Спірного, Берестового, Білогорівки, Клинового та Зайцево. Удар армійської авіації зафіксовано біля Покровського.

Наші воїни виявили та знешкодили диверсійно-розвідувальні групи поблизу Спірного та Яковлівки, а також відбили штурм в напрямку Клинового. Ворожий наступ в районах Берестового та Вершини зупинено. Окупанти відійшли. Противник проводить облаштування нових позицій, зокрема і блокпостів у районі Миколаївки.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог обстріляв позиції наших військ із ствольної та реактивної артилерії вздовж лінії зіткнення. Він завдав авіаударів в районах Красногорівки, Веселого, Вугледара, Шевченко, Причистівки, Мар’їнки та Павлівки. Ворожий ракетно-авіаційний удар зафіксовано по Авдіївці. Поблизу Марʼїнки українські воїни знову придушили в зародку спробу ворога піти вперед.

На Південнобузькому напрямку противник основні зусилля зосередив на утриманні зайнятих рубежів. Він веде розвідку, удосконалює інженерне обладнання позицій. Напередодні росіяни обстріляли цивільну та військову інфраструктуру із ствольної та реактивної артилерії в районах Великої Костромки, Потьомкино, Князівки, Партизанського, Квітневого, Степової Долини. Українська авіація завдала декілька вдалих авіаударів по скупченнях ворога.

У акваторії Чорного моря окупанти утримують у готовності до завдання ракетних ударів два носії високоточної зброї.

Напередодні влада Лисичанська попередила жителів про можливо примусову евакуацію з міста: в регіоні продовжуються активні бої з ворогом.