20 червня
Завантажити ще

Влада Лисичанська попередила про можливу примусову евакуацію з міста

Влада Лисичанська попередила про можливу примусову евакуацію з міста
Фото: Вікторія Рощина/Громадське радіо

У військовій адміністрації Лисичанська на Луганщині не виключили примусової евакуації населення та закриття міста на в'їзд.

– Ми готуємо відповідне розпорядження і оголосимо його, – повідомив керівник ВА Валерій Шибіко у коментарі для « Громадського радіо », який опубліковано 26 червня.

Головне управління ДСНС України в Луганській області повідомило у неділю, що рятувальники Луганського гарнізону продовжують проводити евакуацію мирного населення з Лисичанська.

– Сьогодні до Лисичанську вдалося доставити хліб і питну воду, а також евакуювати 6 мешканців з Лисичанську, серед яких одна дитина, – йдеться у Фейсбуці відомства.

За даними журналістів, у місті залишилися дві рятувальні машини – для гасіння пожеж та для технічної води людям, а також 15 медиків. У Лисичанську немає зв'язку, газу, води та світла. Мешканці готують їжу на багатті. Більшість із них живуть у підвалах. Серед них є переселенці з Рубіжного, Попасної та Сєвєродонецька. Люди кажуть, що їм нікуди їхати і нема за що. Щодня правоохоронці фіксують загиблих та поранених серед мирних жителів. Людей ховають у могилах самі чи за допомогою поліції.

Вранці у неділю голова Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомив у своєму Телеграм-каналі, що "після захоплення Сєвєродонецька ворожа армія зосередила усі сили на захопленні останньої фортеці Луганщини – Лисичанська".

20 червня голова військової адміністрації Лисичанська Валерій Шибіко повідомив, що у місті залишаються до 12 тисяч осіб.