Завантажити ще

Нацполіція України запобігла теракту проти керівництва країни

Нацполіція України запобігла теракту проти керівництва країни
Фото: t.me/mvs_ukraine

Українським правоохоронцям завдяки інформації від власних оперативних джерел вдалося запобігти вчиненню теракту проти керівництва країни. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі телемарафону.

- Хочу наголосити, що нам активно допомагає населення. І багато в чому завдяки інформації, яку отримують від наших оперативних джерел, нам вдалося навіть попередити теракт проти керівництва нашої держави, — заявив він.

При цьому Єнін не став розголошувати подробиці цієї справи, навіть не вказав, де і коли готувався теракт. При цьому він зазначив, що всі подробиці будуть розголошені після завершення війни.

Єнін також розповів, що в органах Нацполіції працюють 123 контрдиверсійні групи, до роботи залучено щонайменше 1,5 тисячі людей. Він також повідомив, що за останні кілька місяців вдалося затримати понад 800 осіб, підозрюваних у диверсійно-розвідувальній діяльності.

Раніше українські силовики повідомляли, що росіяни перекидають до України чергові терористичні групи з метою ліквідації керівництва України. Цього разу їх формують із "вагнерівців".