Завантажити ще

Андрющенко: Дощі перетворили Маріуполь на Венецію. Зі сміттям, наслідками його гноїння та трупної отрути

Андрющенко: Дощі перетворили Маріуполь на Венецію. Зі сміттям, наслідками його гноїння та трупної отрути
Фото: t.me/andriyshTime

В Маріуполі дощі очікувано перетворили місто на Венецію. Цьому сприяли забиті лівневі відводи та каналізація. Тепер дощова вода розтікається по вулицям разом зі сміттям, наслідками його гніїння та трупної отрути по всьому місту, повідомив у своєму телеграм-каналі радник мера Маріуполю Петро Андрющенко

- Загроза епідемії перетоврюється на реальність з кожною грозою. У той самий час окпуанти продовжують інгорувати санітарні виклики і займаються виключно формуванням “гарних фото” з вигаданим “життя покращилось”. Маріуполю конче потрібна нова хвиля евакуації. Наслідки перетворення Маріуполя в гетто будуть катастрофічними, - підкреслив Андрющенко.

Маріуполь був заблокований військами РФ ще на початку березні. Російські загарбники оточили  місто, не даючи людям виїхати та скидаючи на цивільні будинки надпотужні бомби. Загинули тисячі людей. У місті знищено або пошкоджено 95% будинків. Незважаючи на це, російські загарбники, намагаючись створити для свого телебачення гарну картинку, пустили воду у крани. В результаті на вулицях з’явились величезні лужі, а у домах – справжні фонтани.  

Вода розмиває поховання у дворах, вимиває з розбитих будівель сміття та відходи. Ситуація погіршується щоденно. За словами уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, враховуючи все це, місту загрожує інфекційна катастрофа. 

Маріуполь затопило. Фото: t.me/andriyshTime

Маріуполь затопило. Фото: t.me/andriyshTime