Завантажити ще

Негода залишила без світла 100 тисяч киян та пошкодила липу Петра Могили

Негода залишила без світла 100 тисяч киян та пошкодила липу Петра Могили
Фото: facebook.com/KARS.Київ

Негода прокотилася кількома областями України ввечері в четвер. У Києві штормовий вітер повалив дерева та залишив без світла близько 100 тисяч мешканців. Ураган та гроза також були у Сумській, Житомирській та Чернігівській областях.

- Через негоду – дощ та шквальний вітер відключились високовольтні лінії, що живлять 100 тисяч клієнтів столиці в Оболонському, Подільському та Святошинському районах. За повідомленням компанії-електропостачальника, о 20:45 вдалося резервно заживити більшість клієнтів, ще 19 тисяч залишаються знеструмленими, - повідомили у КМДА.

На Андріївському та Кудрявському узвозах, на вулицях Шовковичній, Ольжича та Ялтинській повалило дерева. Відломлено частину стовбура липи Петра Могили, яка знаходиться на початку Андріївського узвозу поряд із Національним музеєм історії України. Вік дерева становить близько 400-500 років.

- Фахівці КО «Київзеленбуд» спільно з арбористом обстежать пам’ятку природи і нададуть детальну інформацію про пошкодження, - повідомила влада Києва.

"Київська служба порятунку" у Фейсбуці показала наслідки негоди та зазначила, що крім вітру та зливи у столиці була гроза.

facebook.com/KARS.Kyiv

facebook.com/KARS.Kyiv