29 травня
Завантажити ще

ДТП із бензовозом у Рівненській області: юнака з 60% опіків відправлять на лікування за кордон

ДТП із бензовозом у Рівненській області: юнака з 60% опіків відправлять на лікування за кордон
Фото: rv.npu.gov.ua

17-річного мешканця Чернігова, який сильно постраждав в аварії на автотрасі Київ – Чоп, незабаром відправлять на лікування за кордон. У хлопця 60% опіків тіла, він отримав їх, коли намагався врятувати свою маму. Про це розповів голова Рівненської ОВ Віталій Коваль.

- Сьогодні відвідав постраждалих у страшній ДТП, які перебувають у Рівненській обласній лікарні. 17-річний Вадим - один із найбільше постраждалих. Він отримав 60% опіків, намагаючись урятувати свою маму. Але, на жаль, з його сім'ї залишилися лише тітка та хрещений. Вадим сам із Чернігова, навчається на другому курсі за професією кухар-кондитер. Поспілкувався із хлопцем, оскільки плануємо перевезти його на лікування за кордон. Досягнули попередніх домовленостей зі спеціалізованими клініками в Європі, щоб допомогти, – написав Коваль.

Він також додав, що постійно контактує з керівником Чернігівської ОВ В'ячеславом Чаусом, щоб якнайшвидше підготувати всі необхідні документи для відправлення Вадима на лікування.

Жертвами ДТП з бензовозом та автобусом на Рівненщині стали 26 людей - загинули два водії транспортних засобів і 24 пасажири, травмувалося 12 людей.

Новини по темі: Транспорт Аварія ДТП