Завантажити ще

У Сумах підозрюваного в держзраді випустили під заставу 1,5 мільйона гривень

У Сумах підозрюваного в держзраді випустили під заставу 1,5 мільйона гривень
Фото: hyser.ua

У Зарічному суді (Суми) підозрюваного у держзраді голову громади дозволили відпустити під заставу у розмірі 1,5 млн. грн. В обласній прокуратурі «категорично не згодні» з рішенням та мають намір оскаржити його, повідомили у прес-службі відомства.

– Ми підтримуємо позицію прокуратури. Будь-яке рішення щодо ймовірних зрадників має бути найжорсткішим із усіх справедливих. До моменту встановлення провини або невинності, підозрюваний за такою статтею має бути затриманий, як на мене. Особливо у воєнний час, – прокоментував рішення суду голова Сумської ОВ Дмитро Живицький.

Йдеться про голову Середино-Будської територіальної громади на Сумщині, затриманого 29 квітня. За даними слідства, затриманий допомагав окупантам і передавав інформацію представникам Федеральної служби безпеки РФ про переміщення Збройних сил України та види їх озброєння. Під час окупації чиновник планував "здати" місто РФ, з цією метою особисто наказав знищити інженерні споруди закритого пункту пропуску.

Слідчі не називають прізвище затриманого правоохоронці не називають. Однак, за даними відкритих джерел, головою Середино-Будської громади є Олександр Ген.