2 червня
Завантажити ще

У хатньої робітниці Медведчука знайшли понад півмільйона доларів під час обшуку

У хатньої робітниці Медведчука знайшли понад півмільйона доларів під час обшуку
Фото: facebook.com/zelenskiy.official

У домробітниці підозрюваного у держзраді та сприянні діяльності терористичної організації Віктора Медведчука провели санкціоновані судом обшуки. Під час них правоохоронці вилучили 467 тис. дол. та 87 тис. євро. Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедиктова.

Обшук відбувся у ході розслідування кримінального провадження щодо фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

- Жила-була звичайна жінка і працювала вона домробітницею. Глобально – нічого особливого. У ході розслідування кримінального провадження за ч. 4 ст. 110-2 КК України у домробітниці провели санкціонований судом обшук та вилучили 467 тисяч доларів США та 87 тисяч євро. І знову-таки ви скажете, що рано бити в дзвони – а раптом спадщина, хтось позичив, нагромадила, продала щось, це ж життя. Так, вона така: корислива, щаслива, продумана, сучасна хатня робітниця Медведчука, – додала Венедиктова.

Раніше Віктор Медведчук звернувся до президентів України та Росії з проханням обміняти його на захисників та мешканців Маріуполя. Відео із народним депутатом 18 квітня опублікувала СБУ.